top of page
 Dívka malba štětcem

Mladá Boleslav
nám. Míru 14, 293 01 Mladá Boleslav

čmarající holčička srdíčko1_edited.png

mateřská školka a jesle

Kluk na autíčku.png

Pobočka Mladá Boleslav v kostce:

 • Mateřská školka - 1třída: 18 dětí, 2 kvalifikované učitelky a 1 asistentka

 • Dětská skupina - 3 třídy: 30 dětí, 6 pečovatelek

Školka Pididomek Mladá Boleslav

Školka se nachází v samém centru Mladé Boleslavi, díky čemuž děti mohou navštěvovat zajímavé kulturní památky, park Štěpánku, minizoo, muzea či zážitkovou metodou objevovat "svět kolem nás". Protstory školky jsou o rozloze 350 m2. Sama školka disponuje vlastním hřištěm přímo za školkou o rozloze 400 m2, kde dětem připravujeme během celého roku spousty venkovních aktivit. Ve školce prohlubujeme to co považujeme za stěžejní v dnešním světě, vytvářet prostředí, kde děti prožijí šťastné a hravé dětství.

Hrát

Dětská skupina a jesle Pididomek
Mladá Boleslav

Dětská skupina Pididomek Mladá Boleslav má kapacitu 30 dětí ve věku 1,5 - 3 roky na 6 pečovatelek. Dětská skupina je rozdělena na třídu "Rybičky", "Želvičky" a "Žabičky".

 • Motto výchovy "Respektovat a být respektován"

 • Max. 6 dětí na jednu pečovatelku v dětské skupině

 • Inspirativní prostředí s montessori pomůckami

Mateřská školka Pididomek
Mladá Boleslav

Jedná se o akreditovanou mateřskou školu, která vznikla s cílem navázat na služby péče o děti v dětské skupině Pididomek Mladá Boleslav a nabídnout dětem vzdělávání do zahájení povinné školní docházky podle RVP MŠMT.

Maximální kapacita 18 dětí na dvě učitelky a jednu dvojjazyčnou asistentku umožňuje nabízet různé formy vzdělávání - práce v menších skupinkách a individuální přístup.

holčička

Prostředí

mateřská školka

Kroužky

 • Český jazyk začátečníci/pokročilý

 • Logopedie

 • Angličtina

 • Hýbánky

 • Kreativní tvoření

 • Keramika

čmarající kluk domeček-0_edited.png

Pestrost a vyváženost je hlavním kritériem při přípravě zdravých svačin. Ovoce a zelenina tvoří součást každé svačiny. Svačinky z následujícího výčtu se mění každý týden. Aktuální týdenní jídelníček s alergeny najdete na nástěnce ve vstupní hale. Má-li Vaše dítě alergii nebo potravinovou nesnášenlivost, můžete donést vlastní svačinky. K pití nabízíme vodu a neslazený ovocný čaj.

Obědy odebíráme od školní jídelny Václavkova 1083, Mladá Boleslav. Vaří se podle spotřebního koše, ale také aby pokrmy byly nejen zdravé, ale také výborně chutnaly. Vaří se z čerstvých surovin, bez umělých dochucovadel a přemíry soli, používá se k vaření jakákoliv zelenina a na dochucení a ovonění jídel bylinky. Kromě tradičních surovin zařazujeme do jídelníčku i (ne)tradiční suroviny jako bulgur, pohanku, jáhly tak, aby strava byla pestrá... Děti motivujeme, aby ochutnávaly různá jídla, ale do jídla je nenutíme. Malým dětem dopomáháme. Pokud již zvládají jíst bez naší dopomoci, dáme jim dostatek času, aby se najedly. 
 

Contact Us
bottom of page